Popis ponuda
21
21
21
1 035 000 €
(11 129 € / m²)
Prodaja
4
2+
93 m²
Praça da Ribeira, Porto
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
93 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Identificação do imóvel: ZMPT572632
The Mercadores Building is located on the iconic Mercadores Street, in the heart of Ribeira of Porto, where the s...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Prirodno svjetlo
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
73dana
Ažurirano:
73dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Praça da Ribeira, Porto
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.