SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
389 000 €
(5 479 € / m²)
Prodaja
2
1
71 m²
Rua de Cimo de Vila, Porto

spavaća soba2
stan71 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

New 1 bedroom apartment, ready to be registered. Equipped and possible to be furnished. Fraction F Located in the Historic Center of Porto, next to th...

Ostalo
Dob ponude: 180dana
Ažurirano: 34dana

Lokaliteti

Rua de Cimo de Vila, Porto
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

Predimed

Slični oglasi

Slično u inozemstvu