SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 350 000 €
(4 909 € / m²)
Prodaja
5
2+
275 m²
Rua do Farol, Porto

spavaća soba5
stan275 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento T4 duplex com 275 m2, varanda com 20 m2 e jardim privado de 38 m2, que oferece a exclusividade de viver em condomínio de luxo com seguranç...

Ostalo
Dob ponude: 344dana
Ažurirano: 344dana

Lokaliteti

Rua do Farol, Porto
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dils

Slični oglasi

Slično u inozemstvu