Popis ponuda
28
28
28
310 000 €
(1 914 € / m²)
Prodaja
4
2+
162 m²
Rua do Norte, Pombal
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
162 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Identificação do imóvel: ZMPT549031
Descrição do Imóvel:
Apartamento T4 Novo inserido em Condomínio Privado de Luxo localizado em Aduquete, Pombal.
...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
496dana
Ažurirano:
495dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua do Norte, Pombal
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.