SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
340 000 €
(5 075 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
67 m²
Rua Alexandre Herculano, Peniche

spavaća sobaatypical
stan67 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

About 'Marquês de Pombal 54' Development
An hour from Lisbon and located in one of the World's most popular surf destinations, Marques de Pombal offer...

Ostalo
Dob ponude: 350dana
Ažurirano: 350dana

Lokaliteti

Rua Alexandre Herculano, Peniche
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

My Portugal Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu