SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
300 000 €
(4 478 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
67 m²
Rua da Padaria, Olhão

spavaća sobaatypical
stan67 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

Opdag dit perfekte tilflugtssted i Olhão, hvor bolig ro møder moderne komfort. Denne eksklusive 1-værelses lejlighed, beliggende på øverste etage i et...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua da Padaria, Olhão
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CASAS DO SOTAVENTO

Slični oglasi

Slično u inozemstvu