SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
740 000 €
(3 915 € / m²)
Prodaja
3
2+
189 m²
Avenida da República, Olhão

spavaća soba3
stan189 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Luxury Apartment in Downtown Olhão - 189sqm of Elegance and Comfort Discover this extraordinary 189sqm luxury apartment, where every detail has been ...

Ostalo
Dob ponude: 56dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Avenida da República, Olhão
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu