SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
308 000 €
(4 529 € / m²)
Prodaja
2
1
68 m²
Rua 25 de Abril, Oeiras

spavaća soba2
stan68 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento T2 com uma área total de 68 metros quadrados, situado em Carnaxide, Oeiras. Zona com boas acessibilidades, próximo dos principias acessos...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua 25 de Abril, Oeiras
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Domus RS | Mediação Imobiliária

Slični oglasi

Slično u inozemstvu