SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
990 000 €
(11 647 € / m²)
Prodaja
3
2+
85 m²
Avenida Marginal, Oeiras

spavaća soba3
stan85 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Identificação do imóvel: ZMPT588771

Exclusive 2-bedroom apartment on the Marginal in Paço de Arcos, located on the seafront, in a fully renovated bui...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledNakon renovacijePrirodno svjetloModerni stilKuhinjski aparatiVisoki stropovi

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Avenida Marginal, Oeiras
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZOME Lisboa Restelo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu