SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
625 000 €
(5 081 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
123 m²
Rua Beatriz Ângelo, Odivelas

spavaća sobaatypical
stan123 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentamos um apartamento distinto, composto exclusivamente por T3, localizado na Rua Beatriz Ângelo, na Póvoa de Santo Adrião uma zona em clara exp...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua Beatriz Ângelo, Odivelas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Habisale

Slični oglasi

Slično u inozemstvu