SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
310 000 €
(3 735 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
83 m²
Rua Bartolomeu Dias, Odivelas

spavaća sobaatypical
stan83 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresenta-se este apartamento T3 em bom estado de conservação, situado ao nível do 1.º andar de um edifício de 1971, sem elevador. Trata-se de uma opç...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Rua Bartolomeu Dias, Odivelas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Realty Art M&J

Slični oglasi

Slično u inozemstvu