SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
249 000 €
(6 073 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
41 m²
Estrada Militar, Odivelas

spavaća sobaatypical
stan41 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento T2 totalmente remodelado localizado no Bairro Mário Madeira, na PontinhaCom uma área de 45m², este imóvel destaca-se pela excelente exposi...

Ostalo
Dob ponude: 22dana
Ažurirano: 22dana

Lokaliteti

Estrada Militar, Odivelas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RE/MAX Prestige

Slični oglasi

Slično u inozemstvu