Popis ponuda
40
40
40
543 000 €
(4 763 € / m²)
Prodaja
3
2+
114 m²
Praça Cidade de Odivelas, Odivelas
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
114 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Este não é apenas um T3. É o tipo de casa que raramente chega ao mercado.
Localizado na Rua Pulido Valente, este apartamento destaca-se logo à primei...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
118dana
Ažurirano:
70dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Praça Cidade de Odivelas, Odivelas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
CENTURY 21 Arte
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
CENTURY 21 Arte