SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
149 500 €
(2 492 € / m²)
Prodaja
2
1
60 m²
Rua da Igreja, Monchique

spavaća soba2
stan60 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This is the top floor of a building with only 2 apartments, with an unbeatable location - right in the historic center of the village of Monchique - R...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

KatDrveni podNakon renovacijeTuš kabinaPrirodno svjetloHodnik

Ostalo
Dob ponude: 495dana
Ažurirano: 494dana

Lokaliteti

Rua da Igreja, Monchique
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KW Flash Algarve Barlavento

Slični oglasi

Slično u inozemstvu