SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
185 000 €
(3 083 € / m²)
Prodaja
1
1
60 m²
Rua Doutor Alexandre Sequeira, Moita

spavaća soba1
stan60 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A one-bedroom plus studio apartment, situated in the heart of Moita, in a quiet and sought-after area where comfort and convenience come together in p...

Ostalo
Dob ponude: 29dana
Ažurirano: 18dana

Lokaliteti

Rua Doutor Alexandre Sequeira, Moita
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Nações V

Slični oglasi

Slično u inozemstvu