Popis ponuda
6
6
6
344 000 €
(7 818 € / m²)
Prodaja
1
1
44 m²
Praça de Passos Manuel, Matosinhos
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
44 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Identificação do imóvel: ZMPT585270
Apartamento T0 com terraço de 30 m2 na Avenida da Republica, Matosinhos
Num dos eixos centrais da cidade, a dois...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Prirodno svjetlo
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
C - Ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
80dana
Ažurirano:
22dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Praça de Passos Manuel, Matosinhos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.