SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
274 000 €
(3 114 € / m²)
Prodaja
3
2+
88 m²
Rua de Sá e Melo, Maia

spavaća soba3
stan88 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Identificação do imóvel: ZMPT588760

Apartamento T2+1, 1º andar, rua Sá e Melo em Gueifães.

Localizado na rua Sá e Melo, numa zona calma e tranquila,...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua de Sá e Melo, Maia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZOME Maia

Slični oglasi

Slično u inozemstvu