Popis ponuda
30
30
30
455 000 €
(4 333 € / m²)
Prodaja
3
2+
105 m²
Avenida das Escolas, Loures
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
105 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Descubra o seu novo lar na deslumbrante Portela de Sacavém, onde o rio Tejo e a majestosa Ponte Vasco da Gama são a moldura para o seu FUTURO LAR.
D...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Pogled
Prirodno svjetlo
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
487dana
Ažurirano:
487dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Avenida das Escolas, Loures
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
CENTURY 21 Nações III
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
CENTURY 21 Nações III