SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
435 000 €
(5 179 € / m²)
Prodaja
5
2+
84 m²
Rua da Cabine, Loulé

spavaća soba5
stan84 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Renovierte T2+1 Wohnung zum Verkauf!Wir präsentieren diese großartige Drei-Zimmer-Wohnung, kürzlich mit modernen und hochwertigen Ausstattungen renovi...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rua da Cabine, Loulé
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu