SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
340 000 €
(3 333 € / m²)
Prodaja
2
1
102 m²
Avenida de Ceuta, Loulé

spavaća soba2
stan102 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

2 Bedroom flat in Quarteira, with more than 100sqm of total area, parking space and less than 500 meters from the beach. This 2 bedroom flat, complete...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Avenida de Ceuta, Loulé
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu