SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
735 000 €
(7 737 € / m²)
Prodaja
2
2+
95 m²
Rua das Ceiras, Loulé

spavaća soba2
stan95 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Brandneues Penthouse mit 2 Schlafzimmern, eingefügt in eine luxuriöse Eigentumswohnung und nur wenige Gehminuten vom Yachthafen von Vilamoura entfernt...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

KatOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparati

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 17dana

Lokaliteti

Rua das Ceiras, Loulé
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

VAP Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu