SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
485 000 €
(5 105 € / m²)
Prodaja
2
2+
95 m²
Rua das Ceiras, Loulé

spavaća soba2
stan95 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

2-Zimmer-Wohnung in einer geschlossenen Wohnanlage mit Pool und Garten, Vilamoura Komfort, Freizeit und garantierte Investition

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 17dana

Lokaliteti

Rua das Ceiras, Loulé
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

VAP Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu