SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
549 000 €
(3 685 € / m²)
Prodaja
5
2+
149 m²
Rua da Cabine, Loulé

spavaća soba5
stan149 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Luxuriöses Apartment mit drei Schlafzimmern in einer privaten Wohnanlage in Quarteira.Eriluc ist eine private Wohnanlage, die sich durch ihre funktion...

Ostalo
Dob ponude: 41dana
Ažurirano: 41dana

Lokaliteti

Rua da Cabine, Loulé
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu