SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 700 000 €
(18 367 € / m²)
Prodaja
6+
2+
147 m²
Rua da Cabine, Loulé

spavaća soba6+
stan147 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Eine einmalige Gelegenheit für Investitionen auf allen Ebenen, luxuriöses Wohnen, hohe Rentabilität und diejenigen, die ein Goldvisum suchen!Wir präse...

Ostalo
Dob ponude: 41dana
Ažurirano: 41dana

Lokaliteti

Rua da Cabine, Loulé
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu