Popis ponuda
34
34
34
325 000 €
(4 333 € / m²)
Prodaja
1
1
75 m²
Rua de Espanha, Loulé
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
75 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
If youre looking for a modern apartment, in a prime location and ready to move in, this is the perfect property for you!
Located on Rua de Espanha,...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Namješteno
Nakon renovacije
Otvoreni dnevni boravak
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
115dana
Ažurirano:
73dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua de Espanha, Loulé
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
CENTURY 21 Realty Art IV
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
CENTURY 21 Realty Art IV