SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 390 000 €
(14 330 € / m²)
Prodaja
3
2+
97 m²
Rua da Toca, Loulé

spavaća soba3
stan97 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

3-Zimmer-Wohnung mit direktem Meerblick in Quarteira, im ersten Stock, in einem Gebäude mit Aufzug.

In der ersten Reihe des Meeres gelegen, bietet es...

Ostalo
Dob ponude: 108dana
Ažurirano: 108dana

Lokaliteti

Rua da Toca, Loulé
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Brava Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu