SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 665 000 €
(6 660 € / m²)
Prodaja
4
2+
250 m²
Rua Júlio Dinis, Loulé

spavaća soba4
stan250 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Descubra um novo estilo de vida em Vilamoura com este apartamento T4 em construção, localizado no primeiro andar do edifício BLUE, parte do novo e exc...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

KatOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaTuš kabinaZaseban wcHodnikKuhinjski aparatiDrveni podVisoki stropovi

Ostalo
Dob ponude: 156dana
Ažurirano: 69dana

Lokaliteti

Rua Júlio Dinis, Loulé
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Predimed

Slični oglasi

Slično u inozemstvu