Popis ponuda
21
21
21
895 000 €
(5 594 € / m²)
Prodaja
6+
2+
160 m²
Rua de São Marçal, Lisboa
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
6+
stan
160 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Identificação do imóvel: ZMPT570881
This apartment is located in an old building with lots of charm.
It has four bedrooms, one of which is a suite. w...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Drveni pod
Kat
Prirodno svjetlo
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
C - Ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
488dana
Ažurirano:
2dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua de São Marçal, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.