SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
950 000 €
(5 793 € / m²)
Prodaja
4
2+
164 m²
Rua da Pimenta, Lisboa

spavaća soba4
stan164 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ULTIMA FRAÇÃO T3 DISPONIVEL NO PREDIO
T3 em condomínio Privado de elevada qualidade, em construção localizado na zona sul do parque das Nações.
Proxim...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledKatOtvoreni dnevni boravakKadaTuš kabinaZaseban wcKuhinjski aparatiDrveni podVisoki stropoviPrirodno svjetloNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 492dana
Ažurirano: 41dana

Lokaliteti

Rua da Pimenta, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

iad Portugal

Slični oglasi

Slično u inozemstvu