SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
240 000 €
(6 857 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
35 m²
Rua César Nogueira, Lisboa

spavaća sobaatypical
stan35 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Cozy and bright T0 apartment in the center of Ajuda, ideal for those looking for a home ready to live in. The property is equipped and furnished, with...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

NamještenoKuhinjski aparatiBojlerPogledNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 495dana
Ažurirano: 495dana

Lokaliteti

Rua César Nogueira, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KW Select

Slični oglasi

Slično u inozemstvu