SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 500 000 €
(12 136 € / m²)
Prodaja
5
2+
206 m²
Rua de Campo de Ourique, Lisboa

spavaća soba5
stan206 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento de luxo T4 para venda em Campo de Ourique, a estrear, inserido no novo e exclusivo empreendimento de luxo, situado num dos bairros mais ap...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaTuš kabinaZaseban wcDrveni podNakon renovacijePrirodno svjetloModerni stil

Ostalo
Dob ponude: 493dana
Ažurirano: 492dana

Lokaliteti

Rua de Campo de Ourique, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu