SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
326 000 €
(5 175 € / m²)
Prodaja
2
1
63 m²
Calçada da Quintinha, Lisboa

spavaća soba2
stan63 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Descubra a conveniência e o conforto de viver em Campolide com este excelente T2.
Com uma área de 63m? e localizado no 2° andar, este apartamento ofer...

Ostalo
Dob ponude: 487dana
Ažurirano: 487dana

Lokaliteti

Calçada da Quintinha, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Realty Art M&J

Slični oglasi

Slično u inozemstvu