SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 650 000 €
(8 919 € / m²)
Prodaja
5
1
185 m²
Avenida Duque de Ávila, Lisboa

spavaća soba5
stan185 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Flat with 3 bedrooms, one of them en suite, in Avenidas Novas, Lisbon. It has a good social area with a dining room, an equipped kitchen and an office...

Ostalo
Dob ponude: 493dana
Ažurirano: 493dana

Lokaliteti

Avenida Duque de Ávila, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARNES Portugal

Slični oglasi

Slično u inozemstvu