SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
577 500 €
(6 417 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
90 m²
Rua Andrade Corvo, Lisboa

spavaća sobaatypical
stan90 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este apartamento situa-se na área de proteção do Palácio Sotto Mayor, nas Avenidas Novas, uma localização que lhe permite encontrar um refúgio em plen...

Ostalo
Dob ponude: 495dana
Ažurirano: 495dana

Lokaliteti

Rua Andrade Corvo, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RE/MAX Prestige

Slični oglasi

Slično u inozemstvu