SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
278 000 €
(5 055 € / m²)
Prodaja
3
1
55 m²
Rua da Madalena, Lisboa

spavaća soba3
stan55 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento T1 +1 todo remodelado em Santa Maria Maior de 55m2.

Apartamento como novo pois foi todo remodelado com materiais de qualidade ( janelas, ...

Ostalo
Dob ponude: 491dana
Ažurirano: 491dana

Lokaliteti

Rua da Madalena, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IadPortugal

Slični oglasi

Slično u inozemstvu