SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
599 900 €
(7 058 € / m²)
Prodaja
3
2+
85 m²
Avenida Grão Vasco, Lisboa

spavaća soba3
stan85 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Die Wohnung bietet:

- ein 31,25 m² großes Wohnzimmer mit Küche und einen 12,33 m² großen Balkon. Die Küche verfügt über weiße Schränke, durchgehend...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Avenida Grão Vasco, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Beloura

Slični oglasi

Slično u inozemstvu