SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
350 000 €
(6 140 € / m²)
Prodaja
2
1
57 m²
Praça Mota Veiga, Lisboa

spavaća soba2
stan57 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

2-Bedroom Apartment in Olivais, Lisbon, move-in ready, featuring an enclosed balcony and air conditioning. Located in a quiet residential area with gr...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Praça Mota Veiga, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Colombo II

Slični oglasi

Slično u inozemstvu