SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
775 000 €
(8 424 € / m²)
Prodaja
1
1
92 m²
Rua do Alecrim, Lisboa

spavaća soba1
stan92 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Alecrim 53 is the new development to be born in Chiado, in the heart of Lisbon. A careful rehabilitation of a noble Pombaline building at a perfect ri...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rua do Alecrim, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu