SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
735 000 €
(5 833 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
126 m²
Estrada da Luz, Lisboa

spavaća sobaatypical
stan126 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Elegant leben im Herzen von São Domingos de Benfica
Das Eigentum deiner Träume
Wir präsentieren eine komplett renovierte 3-Zimmer-Wohnung, die sich a...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Estrada da Luz, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Portugal Home Brokers

Slični oglasi

Slično u inozemstvu