Popis ponuda
18
18
18
800 000 €
(7 207 € / m²)
Prodaja
3
2+
111 m²
Largo das Olarias, Lisboa
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
111 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Apartamento no Terraço das Olarias, no centro de Lisboa, com vista para o Castelo de São Jorge!
Excelente oportunidade para habitação, ou investiment...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Bazen
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
B - Vrlo ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
8dana
Ažurirano:
8dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Largo das Olarias, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.