SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
499 900 €
(4 999 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
100 m²
Rua Adriana de Vecchi, Lisboa

spavaća sobaatypical
stan100 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ALTA DE LISBOA / T2 / GARAGEM / ARRECADAÇÃOApresento-lhe este elegante T2 com 111m² de área bruta privativa, situado numa zona residencial tranquila e...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiHodnikNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 18dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rua Adriana de Vecchi, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RE/MAX Prestige

Slični oglasi

Slično u inozemstvu