SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
630 000 €
(14 000 € / m²)
Prodaja
1
1
45 m²
Rua Mário Botas, Lisboa

spavaća soba1
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Experience the Tagus. Feel Lisbon. Elevate your everyday life.

This elegant one-bedroom apartment in the prestigious Distrikt development, in the hea...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

Rua Mário Botas, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Nações

Slični oglasi

Slično u inozemstvu