SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 035 000 €
(8 697 € / m²)
Prodaja
2
2+
119 m²
Rua da Vitória, Lisboa

spavaća soba2
stan119 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located on the third floor, this 2-bedroom apartment offers 119.6 sqm of interior space complemented by 3.18 sqm of exterior area. With a ceiling heig...

Ostalo
Dob ponude: 29dana
Ažurirano: 23dana

Lokaliteti

Rua da Vitória, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Agency

Slični oglasi

Slično u inozemstvu