SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
750 000 €
(6 250 € / m²)
Prodaja
3
2+
120 m²
Praça Bernardo Santareno, Lisboa

spavaća soba3
stan120 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located on the 18th floor, this three-bedroom apartment stands out for its open and unobstructed views over the city, with the Tagus River and Vasco d...

Ostalo
Dob ponude: 36dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Praça Bernardo Santareno, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Move.On

Slični oglasi

Slično u inozemstvu