SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 690 000 €
(9 826 € / m²)
Prodaja
5
2+
172 m²
Avenida dos Combatentes, Lisboa

spavaća soba5
stan172 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento T4 novo, pronto a escriturar, situado nas Avenidas Novas — uma das zonas mais centrais e valorizadas de Lisboa, a poucos minutos da Praça ...

Ostalo
Dob ponude: 39dana
Ažurirano: 32dana

Lokaliteti

Avenida dos Combatentes, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Era Praça de Espanha

Slični oglasi

Slično u inozemstvu