SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
940 000 €
(6 714 € / m²)
Prodaja
4
1
140 m²
Rua Prior do Crato, Lisboa

spavaća soba4
stan140 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Identificação do imóvel: ZMPT586959

BRAND-NEW 3-BEDROOM APARTMENT | ALCÂNTARA | HISTORIC BUILDING

Renaissance 1890 is a new development coming soon ...

Ostalo
Dob ponude: 59dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Rua Prior do Crato, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZOME Lisboa Time Oriente

Slični oglasi

Slično u inozemstvu