Popis ponuda
10
10
10
820 000 €
(9 111 € / m²)
Prodaja
3
1
90 m²
Rua Prior do Crato, Lisboa
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
90 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Identificação do imóvel: ZMPT586962
BRAND-NEW 2-BEDROOM APARTMENT | ALCÂNTARA | HISTORIC BUILDING
Renaissance 1890 is a new development coming soon ...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
57dana
Ažurirano:
8dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua Prior do Crato, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.