Popis ponuda
28
28
28
780 000 €
(4 333 € / m²)
Prodaja
4
2+
180 m²
Rua Jorge Castilho, Lisboa
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
180 m²
kupaonice
2+
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
D - Manje ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude:
58dana
Ažurirano:
1dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua Jorge Castilho, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.