SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
800 000 €
(12 121 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
66 m²
Rua Zófimo Pedroso, Lisboa

spavaća sobaatypical
stan66 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Very spacious 1-bedroom flat of 75 sqm, located on the top floor of the Prata Riverside Factory development.
It has a large 30 sqm living room, 10 sqm...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiVisoki stropoviPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 72dana
Ažurirano: 72dana

Lokaliteti

Rua Zófimo Pedroso, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu