Popis ponuda
59
59
59
1 250 000 €
(10 504 € / m²)
Prodaja
3
2+
119 m²
Estrada das Laranjeiras, Lisboa
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
119 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Identificação do imóvel: ZMPT567137
Exclusive 2-Bedroom Apartment at Villas do Carmo – A New Icon of Sophistication in Avenidas Novas, Lisbon
Discov...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Otvoreni dnevni boravak
Pametni uređaji
Sigurnost
Kuhinjski aparati
Tuš kabina
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
B - Vrlo ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
72dana
Ažurirano:
72dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Estrada das Laranjeiras, Lisboa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.